Tematski dan- Jovan Cvijic

1. октобра 2018.године, поводом Дана школе, а у част великана чије име носи наша школа,  ученици III2 и III3 организовали су тематски дан  под називом ,,Јован Цвијић –човек за сва времена“.   Свако одељење  је у својој учионици изводило  планиране активности (Српски језик –упознавање и ширење знања о животу и делу Јована Цвијића, Математика –цртамо кружнице и правимо беџеве на које записујемо оно што смо запамтили са часа српског језика, Физичко васпитање- штафетне  игре  између две екипе  ЦВИЈИЋЕВЦИ- МИКА АЛАС. Ученици си били задовољни  начином стицања знања –како они кажу : ,,Било је занимљиво, на математици смо учили и српски….“

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/osjcviji/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279