Такмичења

Основна школа "Јован Цвијић" Лозница

Такмичења 2019/2020

ИЗВЕШТАЈ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ КЊИЖЕВНОСТИ

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА:
1) Ања Петровић, 7/1, 2. место
2) Ђурђица Станић, 7/2, 2. место
3) Љубица Станковић, 7/4, 2. место
4) Исидора Ћирковић, 7/1, 3. место

Наставник-ментор: Драгана Глишић

5) Дарко Шаулић, 8/1, учешће
6) Тамара Михаиловић, 8/1, учешће

Наставник-ментор: Љубиша Радовановић

На Окружном такмичењу из МАТЕМАТИКЕ постигнути су следећи резултати:


1) Урош Павловић, 4/3, 2.место, учитељица Јелена Лазаревић
2) Андреј Ђокић, 4/3, 2.место, учитељица Јелена Лазаревић
3) Дивна Станић, 4/2, 3.место, учитељица Драгица Андрић
4) Исидора Дукојевић, 4/3, похвала, учитељица Јелена Лазаревић
5) Лазар Петровић, 4/3, учешће, учитељица Јелена Лазаревић
6) Перо Петровић, 4/1, учешће, учитељица Светлана Гвозденовић
7) Јована Бајић, 4/1, учешће, учитељица Светлана Гвозденовић
8) Јована Крстић, 4/1, учешће, учитељица Светлана Гвозденовић
9) Илија Арсић, 5/2, учешће, предметни наставник Слађана Чугуровић
10) Теодора Томић, 5/2, учешће, предметни наставник Слађана Чугуровић
11) Богдан Војновић, 6/2, учешће, пред.наставник Анђелија Чугуровић

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

  У суботу, 7. децембра 2019. године одржано је општинско такмичење из математике. Постигнути су следећи резултати:

  1. Ема Лукић, 3/2, 3. награда

  2. Јана Марковић, 3/1, 3. награда

  3. Сандра Севић, 3/2, учешће

  4. Елена Јовановић, 3/1, учешће

  5. Огњен Миловановић, 3/4, учешће

  6. Хана Симић, 3/1, учешће

  7. Павле Алимпић, 3/2, учешће

  8. Дуња Мркоњић, 3/3, учешће

  9. Урош Павловић, 4/3, 2. награда

  10. Андреј Ђокић, 4/3, 2. награда

  11. Дивна Станић, 4/2, 2. награда

  12. Перо Петровић, 4/1, 2. награда

  13. Лазар Петровић, 4/3, 3. награда

  14. Јована Бајић, 4/1, 3. награда

  15. Исидора Дукојевић, 4/3, 3. награда

  16. Јована Крстић, 4/1, 3. награда

  17. Наталија Пуљезевић, 4/1, учешће

  18. Лена Спасеновић, 4/2, учешће

  19. Милица Алексић, 4/1, учешће

  20. Елена Шеовац, 4/1, учешће

  21. Јелена Ђурић, 4/1, учешће

  22. Анастасија Којић, 4/2, учешће

  23. Никола Ђурић, 4/3, учешће

  24. Јована Лукић, 4/1, учешће

  25. Кристина Матић, 4/3, учешће

  26. Игор Лазаревић, 4/1, учешће

  27. Сара Видаковић, 4/3, учешће

  28. Јана Павловић, 4/3, учешће

  29. Илија Арсић, 5/2, награда

  30. Теодора Томић, 5/2, награда

  31. Алекса Глигорић, 5/2, учешће

  32. Милица Грујичић, 5/1, учешће

  33. Милица Тадић, 5/3, учешће

  34. Нина Јанковић, 5/2, учешће

  35. Јевросима Петровић, 5/2, учешће

  36. Мартина Радуловић, 5/2, учешће

  37. Марија Антонић, 5/1, учешће

  38. Един Муркић, 5/3, учешће

  39. Марко Јосић, 5/1, учешће

  40. Никола Милићевић, 5/1, учешће

  41. Богдан Војновић, 6/2, 3.награда

  42. Андријана Јокић, 6/2, учешће

  43. Лазар Марковић, 6/1, учешће

  44. Елена

  45.  Ранковић, 6/2, учешће

  46. Нађа Божовић, 6/2, учешће

  47. Тамара Петровић, 7/1, учешћe

 

На Општинском такмичењу из ФИЗИКЕ постигнути су следећи резултати:

 

 

1) Милица Павловић, 6/1, 2.место
2) Михаило Ранковић, 6/2, 2.место
3) Богдан Војновић, 6/2, 2.место
4) Огњен Јовановић, 6/2, 2.место
5) Анђелија Анђелић, 6/1, учешће
Наставник-ментор: Драган Аврамовић

На Општинском такмичењу из ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА постигнути су следећи резултати:

 


1) Милица Симић, 8/3, учешће
2) Марина Катанић, 8/3, учешће
Наставник-ментор: Алмир Синановић

На Општинском такмичењу из ФРАНЦУСКОГ ЈЕЗИКА постигнути су следећи
резултати:

 


1) Марина Севић, 8/2, учешће
2) Емилија Поповић, 8/3, учешће
3) Марина Катанић, 8/3, учешће
4) Марија Митровић, 8/3, учешће
Наставник-ментор: Катарина Павловић

На Општинском такмичењу из ХЕМИЈЕ постигнути су следећи резултати:

 

 

1) Михаило Бајић, 7/4, 3.место
2) Петар Гвозденовић, 7/3, учешће
3) Тамара Петровић, 7/1, учешће
4) Милица Севић, 7/1, учешће
5) Николина Мијаиловић, 7/2, учешће
6) Игор Џелатовић, 7/3, учешће
7) Јелица Савић, 7/1, учешће
8) Исидора Ћирковић, 7/1, учешће
9) Лука Пекмезовић, 7/3, учешће
10) Нина Марковић, 7/1, учешће
11) Ања Петровић, 7/1, учешће
12) Николина Мајсторовић, 7/3, учешће
13) Марија Митровић, 8/3, 1.место
14) Стефан Лазаревић, 8/3, учешће

15) Марина Севић, 8/2, учешће
16) Кристина Марковић, 8/1, учешће
17) Бојана Ђурић, 8/2, учешће
18) Јована Ђурић, 8/2, учешће
19) Нада Мајсторовић, 8/2, учешће

Наставник-ментор: Мирослав Митровић

На Општинском такмичењу из ТЕХНИКЕ И ТЕХНОЛОГИЈЕ постигнути су следећи
резултати:

1) Ива Илић, 5/3, пласман (практични рад)
Наставник-ментор: Весна Илић

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ
Одржано је 15.марта 2020. у ОШ „14.октобар“ у Драгинцу, постигнути су следећи
резултати:
1) Ђурђица Станић, 7/2, прва награда
2) Љубица Станковић, 7/4, трећа награда

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ
Одржано је 15.марта 2020. у нашој школи, постигнути су следећи резултати:
1) Андријана Јокоић, 6/2, 2.место
2) Вук Тешмановић, 6/1, 3.место
3) Анђелија Анђелић, 6/1, 3.место
4) Максимилијан Глигорић, 7/2, 2.место
5) Марина Севић, 8/2, 1.место
6) Сара Ковач, 8/2, 2.место
7) Стефан Лазаревић, 8/3, 2.место