Маскенбал 29.12.2023.

29. децембра 2023. године , последњег дана у првом полугодишту , чланови драмске секције су организовал

и маскенбал на платоу испред школе за ученике 5. и 6. разреда. Велики број ученик

а је учествовао у маскенбалу и сви су се потрудили да буду креативни и да имају занимљиве маске и костиме.

Жири у саставу: Анђелко Тешмановић, наставник ликовне културе , Анђелија Чугуровић и Борисав Марковић, наставници математике , имали су тежак задатак да изаберу : најкреативнију, најоригиналнију и најшашавију маску.

Ученица 5-3 Ана Петровић за маску грозда је добила награду за најоригиналнију маску.

Ученице 6-3 : Милица Драгићевић, Милица Поповић, Милица Стевановић и Сташа Станојевић су за маску годишња доба освојиле награду за најкреативнију маску.

Aнђела Дукојевић, Ленка Цветиновић, Нађа Петровић и Дуња Марјановић, ученице 6-3 су за маску Штрумфова добиле награду за најшашавију маску. Жири је доделио и специјалну награду ученици 6-3 , Лари Скорић за маску принцезе Winks. Маскенбал је водила Јана Павловић , ученица 8-4. Сви награђени ученици су добили новогодишње пакетиће.

Јасмина Томић,

наставница српског језика и књижевности