Ђачка страна

„МАЛИ-ВЕЛИКИ НОВИНАРИ И СПОРТ“ – ТРЕЋЕ ЈЕДАН
И НАСТАВНИЦА ФИЗИЧКОГ ВАСПИТАЊА

Хуманитарна акција “Другарство на делу, осмех на лицу”

ЗАЈЕДНО ДО БОДОВА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО У ФУДБАЛУ

УМЕСТО ЖВРЉОТИНА СРПСКИ ВЕЛИКАНИ- ПОНОС ЛОЗНИЦЕ – ПОГЛЕДАЈ

ЗАЈЕДНО МОЖЕМО СВЕ- ЗА ЛЕПШУ ШКОЛУ – ПОГЛЕДАЈ

ЗВУЦИ МОГА КРАЈА

Заједнички видео ученика из школа учесница, као завршница пројекта. Учествовали: ОШ “Вук Караџић” Шабац и ИО Мачвански Причиновић – Јована Мандушић, Јана Мањенчић, Нађа Симеуновић, Софија Симеуновић, Андреа Кулезић, Вања Младеновић, Теодора Радић – блок флаута; ОШ “Јеврем Обреновић” Шабац – Нина Милић, Дивна Зеленовић, Сташа Радовић, Ана Марија Пантелић, Анђела Пантелић, Павле Васић – хармоника, Теодора Драгојевић – фрула, Виктор Петковић – гитара; ОШ “Мајур” Мајур – Сташа Крсмановић, Лена Крсмановић, Милица Јовановић,; ОШ “Вук Караџић” Лозница – Марија Кокановић; ОШ “Јован Цвијић” Лозница – Лазар Раднић, Наталија Васиљевић, Јована Савић; МШ “Михаило Вукдраговић” Шабац – Андреа Уцај (ОШ “Миливој Петковић Фећко”), Марта Јовичић – виолина. ЦОКТ “Јеврем Обреновић” – Ибрахим Ахметовић – хармоника, шеф народног оркестра. Наставници: Марија Марковић, Снежана Поповић и Снежана Шалаи Тибор. ПРОДУКЦИЈА – АУДИО – ВИДЕО МОНТАЖА – НЕНАД БЛАЖИЋ.

Наградни конкурс – погледај

Ученици 5.разреда ОШ “Јован Цвијић” заједно са наставницом Кристином Перишкић, обележили су светски дан вода у online окружењу.

погледај