Nova godina – priredba

НОВОГОДИШЊА ЧАРОЛИЈА

Поводом   Нове године ,а у оквиру  ВЕСЕЛОГ ДАНА  ученици  III 3 су 28.12.2018.године извели представу ,,Новогодишња чаролија“.

Сви ученици су учествовали у приредби,неки су  били глумци ,а неки рецитатори.                                                                                                 Велику подршку  пружила нам је публика- родитељи, баке, деке, браћа, сестре…                                                                                       Како би овај дан био што свечанији ,ученици су на часовима ликовне културе и слободних активности правили новогодишње украсе, капе, икебане….Затим су окитили јелку и учионицу направљеним украсима.

Било је весело ,занимљиво, са доста смеха  и шала.