ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У КОШАРЦИ И БАСКЕТУ 3 X 3

ДОГАЂАЈ ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У КОШАРЦИ И БАСКЕТУ 3 X 3

ДАТУМ –понедељак 13.11.2023год.

УЧЕСНИЦИ – ОШ“ АНТА БОГИЋЕВИЋ“- Лозница, ОШ“ КАДИЊАЧА“- Лозница, ОШ“СВЕТИ САВА“-Липнички Шор, ОШ“ ВУКОВА СПОМЕН ШКОЛА“- Тршић, ОШ“ ВЕРА БЛАГОЈЕВИЋ“- Бања Ковиљача, ОШ“ ЈОВАН ЦВИЈИЋ“- Лозница.

РЕАЛИЗАЦИЈА – У основној школи „Анта Богићевић“ састали су се ђаци-спортисти из шест основних школа ,да у спортској сали одмере снаге и виде ко су најбољи кошаркаши и баскеташи.

РЕЗУЛТАТИ – Након свих одиграних утакмица добили смо победнике, а ранг листа изгледа овако:

КОШАРКА(дечаци)                                                  КОШАРКА(девојчице):

1.место-ОШ“ АНТА БОГИЋЕВИЋ“                 1.место-ОШ“ЈОВАН ЦВИЈИЋ“

1. место– ОШ“ ЈОВАН ЦВИЈИЋ“ 2. место- ОШ“АНТА БОГИЋЕВИЋ

БАСКЕТ  3 X 3(дечаци):                                            БАСКЕТ 3 X 3(девојчице):

1.место-ОШ“АНТА БОГИЋЕВИЋ“                 1.место- ОШ“ ЈОВАН ЦВИЈИЋ“

2.место-ОШ“ КАДИЊАЧА“                             2.место-ОШ“ КАДИЊАЧА“

3.место-ОШ“ СВЕТИ САВА“                            3.место-ОШ“ АНТА БОГИЋЕВИЋ“

ЗАКЉУЧАК – Такмичење веома успешно за нашу школу. ЧЕСТИТКЕ свим мојим кошаркашима. Показали су како се игра фер плеј .

Ми настављамо даље, у нове победе.