СТРЕЉАШТВО-ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

ОКО СОКОЛОВО- СРЦЕ ЈУНАЧКО (СТРЕЉАШТВО-ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ)

Данас 4.11. 2022 моји стрелци, ученици 7.разреда и ја, поново смо кренули ка соколани, да наставимо тамо где смо стали на Општинском такмичењу пре 15 дана.Денис, Вања, Димитрије, Нина, Тијана и Неда- моји најбољи стрелци,моја победничка екипа . Освојили смо тада оба прва места у екипном такмичењу за пионире и пионирке.Након тога смо  наставили марљиво да вежбамо,свакодневно и редовно. Главни циљ је био да поновимо исти резултат и да опет будемо најбољи. И опет смо успели. Моји ученици су упуцали- ПРВО ЕКИПНО место за пионире и тиме се пласирали на РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ. Ни девојчице се нису обрукале- ДРУГО ЕКИПНО МЕСТО. Било је данас толике радости и поноса за све нас .

По ко зна који пут ученици ми показују зашто волим овај мој позив, зашто се радујем раду са ђацима. Показују да онолико колико им дајеш, колико си посвећен њима, они дупло више враћају својим резултатима, успесима и осмесима. То је оно лепо, право, искрено и најважније у овом нашем послу.

ИДЕМО ДАЉЕ!